su arıtma sistemi nedir?
ürünler
Ters Ozmos Sistemleri
Ultra Filtrasyon Sistemleri
Otomatik Multimedya Filtreler
Yumuşatma Sistemleri
Filtrasyon Sistemleri
Yüzey Suyu Arıtma Sistemleri
Deniz Suyu Arıtma Sistemleri
Ultraviyole Sistemleri
Deiyonizasyon Sistemleri
Yıkanabilir Filtre ve Hausingler
Mekanik Filtreler
Mineral Tank ve Malzemeleri
Atıksu Arıtma Sistemleri
Kimyasal Dozaj Sistemleri
Kimyasal ve Mineraller
Evsel Ters Ozmoz Sistemleri
teklif iste!
 
0 264 2761841
        
su arıtma ana sayfa | geri dön »
 
Atıksuların Arıtılması
Atıksu arıtma sistemi; Müşterilerimizin her tür problemleri kaynağında kontrol edilerek işletmeye yönelik özel çözümler üretilir. Atıksu arıtma sistemleri endüstriyel su arıtma Her iki atık su kaynağı da deşarj edilmeden önce mutlaka alıcı ortam deşarj standartlarına uygun hale getirilmesi gerekmektedir. Bu gereklilik hem belediye hem de çevre il müdürlükleri tarafından çok sıkı bir şekilde takip edilmekte ve gerekli uyarıların ardından firmalara ciddi cezalar uygulamaktadır.

İşletmenizden kaynaklanan atıksulardan yönetmeliklerce belirlenmiş usullere göre numune alındıktan ve analizleri laboratuarlarımızda yapıldıktan sonra en ekonomik ve en verimli Atıksu Arıtma Tesisi yapabilmek için hazırlıklara başlanılır ve inşa aşaması bittikten sonra kullanıma hazır olarak teslim edilir. Arıtma tesisi işletmeye alınmadan önce ve alındıktan sonra da danışmanlık hizmetlerimizle her zaman yanınızdayız.

Atıksu arıtma tesisleri fizibilite ve arıtabilirlik çalışmaları
Atıksu arıtma tesislerinin gerçekleştirilmesinden önce dikkatle ele alınması gereken bazı tasarım kriterleri vardır. Bunlardan bazıları, atıksu debisi, atıksu özellikleri, sektöre ait parametreler, deşarj standartları vb. Firmamız bir atıksu arıtma tesisini projelendirmeden önce bütün bu tasarım kriterlerini tek tek ele alır, mutlaka jar testlerini yapar ve bunun sonucunda elde edilen veriler ışığında tasarım aşamasına geçilir.
   
   
   
   
   
   
 
® 2013 Tüm Hakları Saklıdır